Daugavpils CUP - 2017 U10








DATE: 7-9.04.
AGE GROUP: U10 (2007)
Stadions "Esplanāde" (Stadiona iela 1, Daugavpils)



Group A
No Team name Country 1 2 3 4 5 6 7 GV:ZV Punkti Vieta
1. FK Vitebsk-1 Belarus X 3:2 3:1 4:1 1:0 4:0 3:1 18:5 18 1
2. BFC Daugavpils-1 Latvia 2:3 X 1:2 4:0 2:2 8:1 3:0 20:8 10 2
3. Rīgas Futbola skola-2 Latvia 1:3 2:1 X 2:6 3:2 0:0 2:7 10:19 7 5
4. JFK Daugava Rīga Latvia 1:4 0:4 6:2 X 1:2 1:0 1:5 10:17 6 6
5. Utenis Lithuania 0:1 2:2 2:3 2:1 X 3:2 4:1 13:10 10 3
6. FK Krāslava Latvia 0:4 1:8 0:0 0:1 2:3 X 2:4 5:20 1 7
7. Rēzeknes FA/BJSS Latvia 1:3 0:3 7:2 5:1 1:4 4:2 X 18:15 9 4

Group B
No Team name Country 1 2 3 4 5 6 7 GV:ZV Punkti Vieta
1. FK Vitebsk-2 Belarus X 6:2 1:1 1:1 3:0 0:0 4:1 15:5 12 3
2. BFC Daugavpils-2 Latvia 2:6 X 0:5 0:1 1:3 2:7 0:1 5:23 0 7
3. FM Ažuolas Kaunas Lithuania 1:1 5:0 X 4:1 5:0 0:1 7:0 22:3 13 2
4. Rīgas Futbola skola-1 Latvia 1:1 1:0 1:4 X 4:1 0:5 1:4 8:15 7 5
5. BFC Daugavpils-2008 Latvia 0:3 3:1 0:5 1:4 X 0:8 0:0 4:21 4 6
6. FS Garkalne Rakari Latvia 0:0 7:2 1:0 5:0 8:0 X 8:0 29:2 16 1
7. Jēkabpils SS Latvia 1:4 1:0 0:7 4:1 0:0 0:8 X 6:20 7 4
SPĒĻU KALENDĀRS
07.04.                                                             (2x20 min.)

                                        A.grupa                                                                               B.grupa
Laiks 1. laukums Rezultāts 2. laukums Rezultāts
9:00 BFC Daugavpils-1 FK Krāslava 8:1 BFC Daugavpils-2 BFC Daugavpils-2008 1:3
11:00 BFC Daugavpils-1 Utenis 2:2 BFC Daugavpils-2 Jēkabpils SS 0:1
12:00 RFS-2 Rēzeknes FA/BJSS 2:7 FM Ažuolas Kaunas FS Garkalne Rakari 0:1
12:50 FK Krāslava JFK Daugava Rīga 0:1 BFC Daugavpils-2008 RFS-1 1:4
13:40 FK Vitebsk-1 BFC Daugavpils-1 3:2 FK Vitebsk-2 BFC Daugavpils-2 6:2
14:30 Utenis RFS-2 2:3 Jēkabpils SS FM Ažuolas Kaunas 0:7
15:20 Rēzeknes FA/BJSS FK Krāslava 4:2 FS Garkalne Rakari BFC Daugavpils-2008 8:0
16:10 JFK Daugava Rīga FK Vitebsk-1 1:4 RFS-1 FK Vitebsk-2 1:1

08.04.                                                             (2x15 min.)
                                        A.grupa                                                                               B.grupa

Laiks
1. laukums
Rezultāts
2. laukums
Rezultāts
10:00 RFS-2 FK Vitebsk-1 1:3 FM Ažuolas Kaunas FK Vitebsk-2 1:1
10:40 FK Krāslava Utenis 2:3 BFC Daugavpils-2008 Jēkabpils SS 0:0
11:20 JFK Daugava Rīga Rēzeknes FA/BJSS 1:5 RFS-1 FS Garkalne Rakari 0:5
12:00 FK Vitebsk-1 FK Krāslava 4:0 FK Vitebsk-2 BFC Daugavpils-2008 3:0
12:40 Utenis JFK Daugava Rīga 2:1 Jēkabpils SS RFS-1 4:1
13:20 BFC Daugavpils-1 RFS-2 1:2 BFC Daugavpils-2 FM Ažuolas Kaunas 0:5
14:00 FK Vitebsk-1 Rēzeknes FA/BJSS 3:1 FK Vitebsk-2 FS Garkalne Rakari 0:0
14:40 BFC Daugavpils-1 JFK Daugava Rīga 4:0 BFC Daugavpils-2 RFS-1 0:1
15:20 RFS-2 FK Krāslava 0:0 FM Ažuolas Kaunas BFC Daugavpils-2008 5:0
16:00 Rēzeknes FA/BJSS Utenis 1:4 FS Garkalne Rakari Jēkabpils SS 8:0
17:00 KONKURSI (1x1, soda sitieni 10m)

09.04.                                                             (2x20 min.)
                                         A.grupa                                                                              B.grupa

Laiks 1. laukums Rezultāts
2. laukums Rezultāts
9:00 JFK Daugava Rīga RFS-2 6:2 RFS-1 FM Ažuolas Kaunas 1:4
9:50 Rēzeknes FA/BJSS BFC Daugavpils-1 0:3 FS Garkalne Rakari BFC Daugavpils-2 7:2
10:40 Utenis FK Vitebsk-1 0:1 Jēkabpils SS FK Vitebsk-2 1:4
11:30 JFK Daugava Rīga BFC Daugavpils-2008 3:2 FK Krāslava BFC Daugavpils-2 4:0
12:20 Rēzeknes FA/BJSS Jēkabpils SS 4:0 RFS-2 RFS-1 3:7
13:10 BFC Daugavpils-1 FM Ažuolas Kaunas 0:0 (2:1 7m.) Utenis FK Vitebsk-2 3:1
14:00 FK Vitebsk-1 FS Garkalne Rakari 1:1 (2:1 7m.)
14:50 APBALVOŠANA

Vieta Komanda
1. FK Vitebsk-1
2. FS Garkalne Rakari
3. BFC Daugavpils-1
4. FM Ažuolas Kaunas
5. Utenis
6. FK Vitebsk-2
7. Rēzeknes FA/BJSS
8. Jēkabpils SS
9. RFS-1
10. RFS-2
11. JFK Daugava Rīga
12. BFC Daugavpils-2008
13. FK Krāslava
14. BFC Daugavpils-2

Pozīcija Vārds, Uzvārds Komanda
Vārtsargs Roberts Švarcbahs FS Garkalne Rakari
Aizsargs Dēvids Kļimko BFC Daugavpils-1
Uzbrucējs Skirmandas FM Ažuolas Kaunas
Rezultatīvākais spēlētājs Viktar Karzhytski FK Vitebsk-1

nākamās spēles
BFC Daugavpils : Grobiņas SC
28/10/2017 - 14:00
BFC Daugavpils himna
tabula
Vieta S U N Z GV ZV VA P
1. FK VALMIERA GLASS VIA 21 17 4 0 67 19 +48 55
2. FK Progress/Olaine 21 15 2 4 47 14 +33 47
3. BFC DAUGAVPILS 21 14 2 5 54 14 +40 44
4. Grobiņas SC 21 14 2 5 62 37 +25 44
5. FK Tukums-2000/TS 21 9 3 9 34 38 -4 30
6. JDFS Alberts 22 8 4 10 23 32 -9 28
7. Rēzeknes FA/BJSS 21 8 4 9 39 45 -6 28
8. FK Smiltene/BJSS 22 7 5 10 28 48 -20 26
9. RTU FC 22 8 0 14 42 52 -10 24
10. FK Auda 21 6 4 11 36 45 -9 22
11. Preiļu BJSS 22 4 2 16 26 67 -41 14
12. FK Staiceles Bebri 21 1 2 18 14 61 -47 5
© Copyright 2016 - 2017 Futbola klubs BFC Daugavpils
Izstrādāts Esteriol studio Esteriol studio